4 грудня за підтримки голови Харківської районної державної адміністрації – Раїни Юрія Івановича, до речі випускника ХІМЕСГу, колишнього працівника кафедри ремонту машин, та при участі працівників ХНТУСГ у складі - доцента кафедри ТСРВ Мартиненка О.Д., представників приймальної комісії – замісника відповідального секретаря приймальної комісії – доцента Міленіна А.М., провідного фахівця доцента - Рідного Р.В. та доцента кафедри математики – Сичової Т.О. здійснили профорієнтаційні заходи у середніх закладах освіти Покотилівського усередка.

У роботі профорієнтаційного семінару взяли участь вчителі та майбутні випускники Покотилівського ліцею «Промінь», Покотилівської ЗОШ№ 2, Височанської ЗОШ, Бабаївської ЗОШ №1 та Зеленогайської ЗОШ.

У зустрічах взяли участь понад 110 учнів шкіл та 12 представників шкіл.

З вступним словом та привітанням виступив відповідальний за захід - доцент кафедри ТСРВ Мартиненко О.Д.

 

 

Надалі було запропоновано оглянути відео-перзентацію нашого університету, яка викликала неабияку зацікавленість серед присутніх.

 

Всім учням, вчителям та директорам шкіл було надано інформаційні матеріали, які були розроблені приймальною комісією університету та дирекцією ННІ ТС.

 

З роз’ясненням особливостей роботи приймальної комісії та вступної кампанії 2019 року виступив замісник відповідального секретаря приймальної комісії ХНТУСГ – доцент Міленін А.М.

 

Про особливості складання ЗНО з математики виступила - доцент кафедри математики – Сичова Т.О.

Всім бажаючим було надано можливість записатися на проходження першого туру олімпіад з предметів.

Учень Покотилівського ліцею «Промінь» Яковенко Віктор отримав можливість дистанційно пройти перший тур олімпіади з математики, за що і отримав сертифікат.

Із заключним словом, побажанням успіхів та наснаги, вдячності керівництву Покотилівського ліцею виступив - доцент кафедри ТСРВ Мартиненко О.Д.

 

Яндекс.Метрика