28-29 березня 2019 року на базі Одеського національного політехнічного університету було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». Цього року було представлено близько 140 магістерських та бакалаврських дипломних робіт із більше ніж 50 вищих навчальних закладів України. Жюрі складалося з представників наукових шкіл, що належать до різних ВНЗ України.

Від нашого університету на конкурс були відібрані три кращі роботи магістрів спеціальності „Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Вітаємо з нагородженням дипломом ІІ ступеня Прохорова Андрія (керівник – к.е.н. Ряснянська А.М.) з темою дипломної роботи : „  Стратегія управління підприємствами малого бізнесу (на прикладі ТОВ  «Креативкар»„. Кращою у номінації „ За високий рівень апробації досягнутих результатів дослідження„ було визначено роботу Семерні Карини на тему: „  «Конкурентні стратегії підприємства в умовах нестабільного ринкового середовища (на прикладі ДП «Дослідне господарство «Красноградське» Державної установи інституту зернових культур НААН України „ (керівник – к.е.н., доцент Гіржева О.М.); у номінації „За високу практичну цінність рекомендацій та пропозицій„ – роботу Волохай Анастасії на тему: „Підвищення ефективності функціонування підприємства ТОВ «Агрофірма «Новий шлях» Борівськоґо району Харківської області„ (керівник – к.е.н. Петренко А.В.).

Надзвичайно приємно і почесно було працювати у складі жюрі конкурсу та отримати високі нагороди випускників-магістрів і викладачів кафедри ПТБД. Висловлюємо подяку керівництву Одеського національного політехнічного уніврситету та особисто голові конкурсної комісії, завідувачу кафедри підприємництва і торгівлі Фроловій Ларисі Володимирівні за високий рівень організації та проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт.

Дипломи грамоти та подяки

Яндекс.Метрика