Ось і пролетіли, як одна мить, п'ять з половиною років ... Тепер Ви, шановні студенти - Магістри! Випускники! 27 лютого 2018 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2-го рівня вищої освіти «Магістр» навчально-наукових інститутів. В тому числі і ННІ технічного сервісу. Відкрив захід вступним словом ректор ХНТУСГ Олександр Володимирович Нанка, який зазначив, що підготовка кадрів для Харківської області - велика відповідальність: більше 70% випускників ХНТУСГ після закінчення університету залишаються працювати на Слобожанщині. Від них залежить майбутнє регіону, його розвиток. Диплом магістра - це не тільки нові знання, а й безцінний досвід та нові знайомства. Також зі словами привітання виступив директор навчально-наукового інституту технічного сервісу Сайчук Олександр Васильович. Під час урочистого вручення дипломів, грандіозним подарунком для магістрів і гостей свята став сюрприз від кафедри культурних універсалій. Викладацький склад презентував команді під номером «14», більша частина якої - студенти ННІ ТС, дивовижний відео–ролик, тим самим змусивши всіх присутніх світа замислитися над швидкоплинністю буття. Викладачі, студенти та їх батьки були в захваті від побаченого.

Дирекція ННІ ТС вітає випускників та висловлює найкращі побажання на майбутнє!

24 лютого, відбувся День відкритих дверей у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка. Участь у заході взяли близька ста учнів шкіл, технікумів та коледжів міста Харкова і області.

Відкрив захід та привітав гостей, а в майбутньому абітурієнтів ХНТУСГ, перший проректор Микола Лисиченко.

Наступними виступили директори інститутів університету, які розповіли про спеціальності та особливості вступу на кожну з них.

По закінченню офіційної частини заходу, учні були запрошені до аудиторій на перший тур Всеукраїнської університетської олімпіади вступників з математики, фізики та історії України.

У заході прийняли активну участь представники дирекції, професорсько-викладацького складу та студентського парламенту ННІ ТС.

  

   

  

 

21.02.2018 р. - в місті Києві в Міжнародному виставковому центрі відбулися три визначні міжнародні виставки: "Agro animal show 2018", "Зернові технології" та "Фрукти. Овочі, Логістика". Ці виставки з метою удосконалення та розвитку навчально-методичнх матеріалів та навчального процесу відвідали викладачі кафедри Технічних систем та технологій тваринництва імені Б.П. Шабельника навчально-наукового інституту технічного сервісу ХНТУСГ ім. П. Василенка доцент кафедри Семенцов В.В. та старший викладач Бойко Д.І. Відвідування виставки надає багато перспектив для нашого ВНЗ. Було отримано багато інноваційної інформації для навчального процесу та започатковано нові зв`язки з провідними виробниками обладнання для тваринництва з перспективою подальшої співпраці.

У січні - лютому 2018 року професори Навчально-наукового інституту технічного сервісу, згідно наказам Міністерства освіти і науки України №1386а, №1380а і №1382а від 21.12.2017 року, брали участь в роботі експертних комісій, в рамках проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів, у Подільському державному аграрно-технічному університеті (м. Кам’янець-Подільський) за наступними напрямами підготовки:

6.070101 «Транспортні технології» - Войтов Віктор Анатолійович, завідувач кафедри транспортних технологій і логістики Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, доктор технічних наук, професор, голова комісії;

6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» - Козаченко Олексій Васильович, професор кафедри надійності, міцності та технічного сервісу машин імені В.Я. Аніловича Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, доктор технічних наук;

6.070106 «Автомобільний транспорт» - Лузан Сергій Олексійович, професор кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, доктор технічних наук, голова комісії.

Під час перевірки експерти спілкувалися із співробітниками адміністрації ПДАТУ, особисто, з ректором Іванишиним Володимиром Васильовичем та ознайомились з роботою кафедр університету, їх матеріально-технічною базою, викладацьким складом, студентами та методичним забезпеченням навчального процесу; перевірили якість засвоення студентами знань з фахових дисциплін з використанням комплексних контрольних завдань.

За результатами роботи комісій її члени сформували порівняльні таблиці щодо дотримання вимог забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти у Подільському державному аграрно-технічному університеті та сформували свої експертні висновки.

12.02.2018 р. – розпочали роботу державні екзаменаційні комісії з захисту атестаційних магістерських робіт студентів ХНТУСГ ім П. Василенка навчально-наукового інституту технічного сервісу за спеціальностями: 133 «Галузеве машинобудування», 205 «Лісове господарство»  та  275 «Транспортні технології».  Магістранти, що виступали в цей день, з успіхом захистили свої роботи, підтвердили свою компетентність та показали високий рівень знань отриманих під час навчання в нашому ВНЗ.

 

 

 

7-8 лютого 2018 року в приміщенні Харківської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся п’ятий щорічний профорієнтаційний «Ярмарок вишів», в якому прийняли участь більше 20 вишів м. Харкова. За активної підтримки ННІ технічного сервісу участь у профорієнтаційній роботі прийняли викладачі нашого університету Кравцов А.Г., Бережна Н.Г., Сиромятніков П.С., Рідний Р.В., Градиський Ю.О., студенти Волковський Олександр, Гайдамака Каріна та Щебликін Олексій від студентського самоврядування ННІ ТС. 

На заході було зареєстровано 80 загальноосвітніх шкіл I-III ступенів , ліцеїв м. Харкова та області. Приблизна кількість учасників склала більше 1300 відвідувачів. Зацікавленість учнів-учасників ярмарку на продовження навчання у нашому університеті була достатньо активною, що свідчить про бажання участі у дні відкритих дверей 24 лютого та університетській олімпіаді.

 

 

Подробнее...

22.01.2018 року викладачі та студенти ННІ ТС ХНТУСГ імені Петра Василенка в числі інших представників нашого ВНЗ під керівництвом ректора Нанки О.В. відвідали урочистий захід з нагоди святкування 99-ї річниці Дня Соборності України біля пам’ятника Т.Г. Шевченку у Харкові. Відбулося укладання квітів та костюмоване дійство а також вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув за незалежність і цілісність Української держави, в тому числі в зоні проведення АТО. Харків’ян привітали керівники області, представники громадських організацій, воїни АТО, волонтери та небайдужі громадяни.

Довідка. День Соборності України - державне свято, відзначається щорічно 22 січня, в день, коли в 1919 році в Києві було проголошено Акт злуки Української народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави.

 Шановні колеги! Любі студени!

 Через кілька днів настане Новий, 2018 рік. У цю передноворічну пору, дозвольте від щирого серця привітати Вас з наступаючими святами.

  Попереду Новий рік, який, ми впевнені, буде наповнений новими успіхами і радощами, новими зхавданнями і результатами! Нехай всі наші сміливі проекти і починання втіляться у життя в Новому році! Бажаємо всім успіхів у спарвах, нових здобутків, міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

Вітаємо! 

 Студента 62гр ТСм ННІ ТС ХНТУСГ

Савалюка Олександра

з дебютом в національної збірної

України з регбі-15 

у грі зі збірною командою Литви,

       яка відбулась в місті Паневежисі в рамках

чемпіонату Європи конференції 1 «Північ»

 

Вітаємо!

 

 

Студента 62гр ТСм ННІ ТС ХНТУСГ

ОмеляненкаОлександра

з нагородою срібною медаллю у чемпіонаті вищої

ліги України з регбі-15 в складі Криворзької

команди «ГІРНИК ПАО - КЖРК» 

 7 грудня 2017 року представники університету у складі Нагорного С.А., Семенцова В.В., Палія А.П. та творчого колективу художньої самодіяльності Скрипки О.І., Хлопоніної-Гнатенко О.І., Сологубовського М., Грибінника А. відвідали Борівський район Харківської області з метою проведення профорієнтаційної роботи.

 В Борівській державній адміністрації були обговорені подальші напрями співпраці та відзначено провідних фахівців сільськогосподарського виробництва.

 В актовій залі окружного опорного закладу “Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С. Колісника” та його філій сумісно з районним відділом освіти було організовано зустріч з випускниками ЗОШ району щодо вступної кампанії 2018. Випускників було проінформовано з оновленими правилами вступу до університету.

 Особливих барв під час зустрічі вніс творчий колектив художньої самодіяльності університету.

 Колектив кафедри ТСТТ висловлюють щиру подяку творчому колективу!

 За словами випускників зустріч була пізнавальною та фієричною!

  

  

  

  28 листопада 2017 року представники ННІ ТС разом з іншими гостями на чолі з ректором ХНТУСГ імені Петра Василенка Нанкою Олександром Володимировичем відвідали урочистий захід з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства в Палаці студентів НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Вітання висловлювали почесні гості: голова Харківської обласної державної адміністрації – Юлія Олександрівна Світлична та Голова Харківської обласної ради – Чернов Сергій Іванович. Вокальними та танцювальними номерами аграріїв привітали резиденти Палацу студентів НЮАУ ім. Ярослава Мудрого.Також пізніше цього ж дня представники ректорату, дирекцій ННІ та студентського парламенту ХНТУСГ імені Петра Василенка на чолі з ректором ХНТУСГ імені Петра Василенка Нанкою Олександром Володимировичем відвідали ще один урочистий захід – «Вища школа Харківщини – кращі імена» в Палаці студентів НТУ ХПІ, який відбувається восени щорічно. Обласний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» заснований в 1999 році.Всього за час існування конкурсу лауреатами і дипломантами стали більше 700 викладачів.

  

  

  

 

Яндекс.Метрика